Saaglõhkuja ALTO KSK - 62
 
on oma klassis arvestatav tegija. Masin on oma võimsusele efektiivne ja mugav võikeste kui ka suurte palkide tükeldamiseks halgudeks. Masinal on üks suur kate mis teeb masina käsitlemise mugavaks. ALTO KSK-62 on varustatud 15 tollise saeplaadiga, millega saab lõigata kuni 38 cm läbimõõduga palki ning halu max, pikkus 62 cm. Masinal on standardvarustuses etteveokonveier mis on kiire ja usaldusväärne ja mida on lihtne käsitleda. Sae etteanne ja etteveokonveier on juhitav sama juhthoovaga. Iga klient võib omale masina ise komplekteerida. Kõik lisad on kinnitatavad poltliideste abil. Tagaveetava saaglõhkuja tiisel ja sild on kinnitatav poltliidese abil ning tänavalegaalne. Masina toiteallikaks saab valida bensiinimootori või elektrimootori. Saeketi õlitus on automaatne. Õli kogust on võimalik reguleerida vastavalt palgi läbimõõdule. Saaglõhkuja on varustatud erilise kiirendusklapiga mis reguleerib ise silindri jõudu ja kiirust vastavalt puidu tugevusele ja pikkusele. Peenemad puud lõhub kiiremini ja jämedate puude lõhkumisel rakendab kogu jõu lõhkumise algfaasis puu lõhestamiseks ja hiljem kiirendab. ALTO KSK- 62 lõhkumise tsükli pikkus 4,2 sek. on omataoliste masinate seas üks kiiremaid. Sae etteande kiirust on võimalik reguleerida vastavalt palgi läbimõõdule.
Lisavarustusena on võimalik tellida palgitõstja ja tera mis lõhestab paku kuueks.. Etteveokonveieril saab palki liigutada edasi ja tagasi.
2021 MUDELITEL on eraldi lisaks lõhestaja ehk paku lõhkuja juhtimine. Eraldi käsihoovast saab lülitada sisse ja välja.


KÕIGIL ALTO KSK-62 MAANTEE MUDELITEL ON EUROOPA LIIDU TÜÜBIKINNITUS. MASINAT ON VÕIMALIK REGISTREERIDA KÕIGIS EUROOPA LIIDU RIIKIDES.


NÜÜD ON SAADAVAL 2024 AASTAL ALTO KSK-62 MUDELID MEHAANILISE KÄSIHOOVAGA PALGI LÕIKAMISEKS.